Lindbacken Fastigheter

Martin Wärnberg

Finanschef Lindbacken Fastigheter Tel: 072 711 40 40 martin.warnberg@lindbackenfastigheter.se

Jenny Ceder

Försäljningsansvarig Lindbacken Lindbacken Fastigheter AB Tel: 0702999051 jenny.ceder@lindbackenfastigheter.se

Lotta Ahlberg

Administration Lindbacken Fastigheter Tel: 070 321 40 49 lotta.ahlberg@lindbackenfastigheter.se

Pernilla Ärlered

Redovisningsansvarig Lindbacken Fastigheter Tel: 08-611 90 90 pernilla.arlered@lindbackenfastigheter.se

Ivonne Huerta Fox

Ekonomi Lindbacken Fastigheter Tel: 08-611 90 90 ivonne.fox@lindbackenfastigheter.se

David Tomsic

Delägare Lindbacken Fastigheter Tel: 08-611 90 90 david.tomsic@lindbackenfastigheter.se

Anders Rudengren

Delägare Lindbacken Fastigheter Tel: 08-611 90 90 anders.rudengren@lindbackenfastigheter.se

Joakim Holgersson

Delägare Lindbacken Fastigheter Tel: 08-611 90 90 joakim.holgersson@lindbackenfastigheter.se